About

Witajcie

Sporo czasu minęło od pierwszego mojego sukcesu w walce o szczuplejszą sylwetkę i lepsze samopoczucie. Do tej pory pamiętam smak zwycięstwa nad swoimi słabościami.

Niestety sukces wcale nie przyszedł tak hop, bez wysiłku i też nie tak łatwo go zatrzymać.

Zanim go osiągnęłam wiele lat męczyłam się z ogromnymi kompleksami, poczuciem winy, wstydu i smutkiem z powodu nadwagi. Wcześniejsze próby na ogół kończyły się klęską i rozczarowaniem. Dopiero po latach, gdy urodziłam dziecko a krągłości naprawdę mi przeszkadzały odkryłam „tajemnice sukcesu”.  Wiedzę swoją od tego czasu wciąż pogłębiam, gdyż jak tylko spocznę na laurach, to zaraz mi o tym przypominają moje jeansy.
Kiedy odkryłam, że chcieć to móc, zobaczyłam i uwierzyłam w swój sukces, przyszła mi ogromna potrzeba, aby się tym dzielić. Wówczas w mojej głowie zrodziło się marzenie, by wspierać i pomagać w tej „walce” te osoby, które jeszcze tkwią w „błędnym kole”.
Moją wiedzę oprócz z osobistego doświadczenia, czerpię z takich podręczników jak „Podstawy żywienia i dietoterapia” Peckenpaugh, „Jeść by żyć” Joel Fhurman, „Odżywianie dla zdrowia” „Diet coaching”, „Serotonina” J. Wurtman i Susan Suffes i wiele innych, oraz czasopism tj. Shape, Sens, „charaktery”.
Ponadto dwa lata temu ukończyłam szkołę kosmetyczną. Moim konikiem są zabiegi na ciało, oczywiście wyszczuplające. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mogła Wam opisać moje osobiste doświadczenia, na temat rezultatów różnych technik wyszczuplania w gabinecie kosmetycznym.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskutowania, dzielenia się swoimi doświadczeniami.

A jeżeli jesteś osobą, którą interesuje współpraca napisz:

alijkas28@gmail.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s